Świadome Żywienie dla Twojego Zdrowia

Cennik

Pracuj wydajniej. Zarabiaj więcej. Dołącz do nas!

Pożegnaj się z ręcznymi notatkami

Wysyłaj swoim wszystkim klientom zalecenia i plany żywieniowe bezpośrednio z serwisu, monitoruj postępy i motywuj, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Wypróbuj narzędzia stworzone specjalnie dla Ciebie przez specjalistów 4YH.

Zarejestruj się w bazie dietetyków
Shapes
Shapes

Więcej możliwości

W ramach subskrypcji możesz bez ograniczeń tworzyć plany żywieniowe, kontaktować się z klientami, śledzić ich postępy i motywować ich do kontynuacji diety.

Wypróbuj przez 14 dni
Korzyści dla naszych klientów

Dla stałych klientów atrakcyjny abonament

Oszczędności

Skróć swój czas pracy nawet o połowę, wyeliminuj powtarzalne kroki, rozszerz zakres swoich usług, pozyskaj nowych klientów.

Kompleksowe rozwiązanie

4yh daje Ci wszystko czego potrzebujesz do pracy – możliwości pozyskania nowych klientów, przechowywania swoich danych, narzędzia do błyskawicznego tworzenia jadłospisów i komunikacji z klientami.

Rozwijaj swój biznes

Skracając czas pracy nad jadłospisem i prowadzeniem kartoteki, możesz w tym samym czasie zwiększyć ilość klientów i swoje zyski nawet kilkukrotnie.

Lepsze relacje z klientami

Narzędzia 4yh umożliwiają łatwy i szybki kontakt z klientami, możesz wysyłać zalecenia, jadłospisy, postępy podopiecznych z dowolną częstotliwością. Taki kontakt daje klientowi poczucie opieki.

Realizuj swoją misję budowania zdrowych nawyków

Najlepsi dietetycy

Z 4yh możesz zwiększyć efektywność swojej pracy

Nasze narzędzia

Nasi klienci często pytają

Często zadawane pytania

Jak zapłacić kartą za zakupy?
Jeśli chcesz zapłacić kartą za zakupy na portalu 4YH Wybierz opcję karta płatnicza w formularzu opcji zapłaty. Podaj numer i datę ważności karty oraz kod cvv2/cvc2 (trzy lub cztery ostatnie cyfry z kodu znajdującego się z tyłu karty płatniczej). Skorzystaj z przycisku [Użyj i zapisz kartę]. W ten sposób zapiszesz dane karty na utworzonym koncie. Przy kolejnych płatnościach nie będzie potrzeby ponownego wprowadzania danych karty. Jeżeli nie chcesz zapisywać danych karty – kliknij przycisk [Użyj karty].
Czy płacenie kartą kredytową jest bezpieczne?
Tak, ten sposób płatności jest bezpieczny, a jednocześnie niezwykle wygodny. Transakcja jest szyfrowana (protokół SSL) i posiada odpowiednie certyfikaty zabezpieczające. Dane karty są przechowywane z uwzględnieniem środków bezpieczeństwa, a system zabezpieczeń chroni dane posiadacza karty.
Czy muszę podać numer karty płatniczej
Tak, karta płatnicza jest wymagana do poprawnej obsługi subskrypcji. Opłata za subskrypcję będzie automatycznie pobierana z karty. Ważne: Dane karty płatniczej zachowywane są w portalu Bramki płatniczej. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności.
Czy mogę anulować moja subskrypcję?
Tak, w każdym momencie możesz anulować Twoją subskrypcję, wówczas koszt miesięcznej diety nie obejmuje rabatu naliczanego przy zakupie rocznej subskrypcji (2 ostatnie miesiące gratis).
Usunąłem konto z portalu. Czy to wystarczy, by subskrypcja została anulowana?
Usunięcie konta nie anuluje automatycznie subskrypcji. Aby z niej zrezygnować, skorzystaj z instrukcji.
Wypróbuj już dziś

Narzędzia do pracy

Zacznij rozwijać swój biznes już dziś

Zobacz jak nasze narzędzia do tworzenia planów żywieniowych pomogą Ci w organizacji pracy, oszczędności czasu i pozyskiwaniu nowych klientów. Skorzystaj z 14-dniowej wersji próbnej.

Co myślą o nas klienci

Opinie klientów 4YH.pl

Zdecydowałam się na dietę indywidualną o niskim indeksie glikemicznym w związku z moimi schorzeniami. Próbowałam już różnych diety lecz bezskutecznie. Dopiero dieta z odpowiednio dobrana suplementacją przyniosła pożądany efekt. Polecam!
Jestem po 3 miesiącach stosowania diety 1500 kcal. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Schudłam 7 kg (po 2 miesiącach) co mnie bardzo satysfakcjonuje. Jeśli myślicie o diecie pod kątem odchudzania to jest to bardzo dobry pomysł. Szczerze polecam.
Prosty przyjazny portal dietetyczny. Bardzo ciekawe informacje w newsletterze. Polecam!
Skorzystałam z diety, ponieważ mam problem z podwyższonym cholesterolem i nadwagą. Zdecydowałam się jakieś 3 miesiące temu i jestem bardzo zadowolona z efektów, spadku wagi i przepisów oferowanych przez 4YH. Dania są proste w przygotowaniu oraz smaczne.
Dołącz do 4yh

Nasze ceny

Szukasz sprawdzonych narzędzi do pracy? Skorzystaj z naszego serwisu i dołącz do grona innowacyjnych specjalistów.
One year subscription
One month subscription