Świadome Żywienie dla Twojego Zdrowia

Cennik

Zadbaj o swoją dietę! Dołącz do nas!

Wypróbuj plan żywieniowy stworzony specjalnie dla Ciebie przez specjalistów 4YH.

Szukaj dietetyka
Shapes
Shapes

W ramach subskrypcji otrzymasz regularnie jadłospis z odpowiednio dobraną kalorycznością zawierający łatwe, szybkie, zdrowe posiłki i przepisy oraz dawkę motywacji, informacje o aktualnych promocjach, bieżące trendy żywieniowe, newsletter.

Wypróbuj przez 14 dni
Poczuj różnicę płynącą z jakości zdrowego żywienia

Zmień skutecznie swoje nawyki razem z nami

Nasi klienci często pytają

Często zadawane pytania

Jak zapłacić kartą za zakupy?
Jeśli chcesz zapłacić kartą za zakupy na portalu 4YH Wybierz opcję karta płatnicza w formularzu opcji zapłaty. Podaj numer i datę ważności karty oraz kod cvv2/cvc2 (trzy lub cztery ostatnie cyfry z kodu znajdującego się z tyłu karty płatniczej). Skorzystaj z przycisku [Użyj i zapisz kartę]. W ten sposób zapiszesz dane karty na utworzonym koncie. Przy kolejnych płatnościach nie będzie potrzeby ponownego wprowadzania danych karty. Jeżeli nie chcesz zapisywać danych karty – kliknij przycisk [Użyj karty].
Czy płacenie kartą kredytową jest bezpieczne?
Tak, ten sposób płatności jest bezpieczny, a jednocześnie niezwykle wygodny. Transakcja jest szyfrowana (protokół SSL) i posiada odpowiednie certyfikaty zabezpieczające. Dane karty są przechowywane z uwzględnieniem środków bezpieczeństwa, a system zabezpieczeń chroni dane posiadacza karty.
Czy muszę podać numer karty płatniczej
Tak, karta płatnicza jest wymagana do poprawnej obsługi subskrypcji. Opłata za subskrypcję będzie automatycznie pobierana z karty. Ważne: Dane karty płatniczej zachowywane są w portalu Bramki płatniczej. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności.
Czy mogę anulować moja subskrypcję?
Tak, w każdym momencie możesz anulować Twoją subskrypcję, wówczas koszt miesięcznej diety nie obejmuje rabatu naliczanego przy zakupie rocznej subskrypcji (2 ostatnie miesiące gratis).
Usunąłem konto z portalu. Czy to wystarczy, by subskrypcja została anulowana?
Usunięcie konta nie anuluje automatycznie subskrypcji. Aby z niej zrezygnować, skorzystaj z instrukcji.
Co myślą o nas klienci

Opinie klientów 4YH.pl

Zdecydowałam się na dietę indywidualną o niskim indeksie glikemicznym w związku z moimi schorzeniami. Próbowałam już różnych diety lecz bezskutecznie. Dopiero dieta z odpowiednio dobrana suplementacją przyniosła pożądany efekt. Polecam!
Jestem po 3 miesiącach stosowania diety 1500 kcal. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Schudłam 7 kg (po 2 miesiącach) co mnie bardzo satysfakcjonuje. Jeśli myślicie o diecie pod kątem odchudzania to jest to bardzo dobry pomysł. Szczerze polecam.
Prosty przyjazny portal dietetyczny. Bardzo ciekawe informacje w newsletterze. Polecam!
Skorzystałam z diety, ponieważ mam problem z podwyższonym cholesterolem i nadwagą. Zdecydowałam się jakieś 3 miesiące temu i jestem bardzo zadowolona z efektów, spadku wagi i przepisów oferowanych przez 4YH. Dania są proste w przygotowaniu oraz smaczne.