Świadome Żywienie dla Twojego Zdrowia

Cennik

Pracuj wydajniej. Zarabiaj więcej. Dołącz do nas!

Say bye to paper records

Send all your clients their recommendations and meal plans, communicate safely with them and improve results together.

Wypróbuj więc plan żywieniowy stworzony specjalnie dla Ciebie przez specjalistów 4YH.

Szukaj dietetyka
Shapes
Shapes

Improve client relationship

W ramach subskrypcji otrzymasz co tydzień jadłospis z odpowiednio dobraną kalorycznością zawierający łatwe, szybkie, zdrowe posiłki i przepisy oraz dawkę motywacji, informacje o aktualnych promocjach, bieżące trendy żywieniowe, newsletter.

Wypróbuj przez 14 dni
Nasi klienci często pytają

Dla stałych klientów program

Save time and money

Before Healthie, our providers spent 40% of their work day on back-office tasks. Expand your scope of services, reach more clients

A complete solution

4yh includes everything you need from EHRs to meal plans, billing, and more. Have quick and easy access to available meal plans

Grow your nutrition business

Bye admin tasks, hello more clients. With our web-based software professionals triple their business income and increase their volume of appointments by 77%!

Improve client relationship

Check on your clients safely. All your clients can have your recommendations at hand and Increase client accountability, offer virtual care,

Możemy poprawić kondycję naszego ciała

Najlepsi dietetycy

Możemy poprawić kondycję naszego ciała

Jesteśmy w pracy

Nasi klienci często pytają

Często adawane pytania

Jak zapłacić kartą za zakupy?
Jeśli chcesz zapłacić kartą za zakupy na portalu 4YH Wybierz opcję karta płatnicza w formularzu opcji zapłaty. Podaj numer i datę ważności karty oraz kod cvv2/cvc2 (trzy lub cztery ostatnie cyfry z kodu znajdującego się z tyłu karty płatniczej). Skorzystaj z przycisku [Użyj i zapisz kartę]. W ten sposób zapiszesz dane karty na utworzonym koncie. Przy kolejnych płatnościach nie będzie potrzeby ponownego wprowadzania danych karty. Jeżeli nie chcesz zapisywać danych karty – kliknij przycisk [Użyj karty].
Czy płacenie kartą kredytową jest bezpieczne?
Tak, ten sposób płatności jest bezpieczny, a jednocześnie niezwykle wygodny. Transakcja jest szyfrowana (protokół SSL) i posiada odpowiednie certyfikaty zabezpieczające. Dane karty są przechowywane z uwzględnieniem środków bezpieczeństwa, a system zabezpieczeń chroni dane posiadacza karty.
Czy muszę podać numer karty płatniczej
Tak, karta płatnicza jest wymagana do poprawnej obsługi subskrypcji. Opłata za subskrypcję będzie automatycznie pobierana z karty. Ważne: Dane karty płatniczej zachowywane są w portalu Bramki płatniczej. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności.
Czy mogę anulować moja subskrypcję?
Tak, w każdym momencie możesz anulować Twoją subskrypcję, wówczas koszt miesięcznej diety nie obejmuje rabatu naliczanego przy zakupie rocznej subskrypcji (2 ostatnie miesiące gratis).
Usunąłem konto z portalu. Czy to wystarczy, by subskrypcja została anulowana?
Usunięcie konta nie anuluje automatycznie subskrypcji. Aby z niej zrezygnować, skorzystaj z instrukcji.
Możemy poprawić kondycję naszego ciała

Jesteśmy w pracy

Start improving your business now

See how our meal planning software can make you more organised, save time and focus more on your clients. Enjoy a 14-day free trial to confirm it.

Co myślą o nas klienci

Opinie klientów 4YH.pl

Zdecydowałam się na dietę indywidualną o niskim indeksie glikemicznym w związku z moimi schorzeniami. Próbowałam już różnych diety lecz bezskutecznie. Dopiero dieta z odpowiednio dobrana suplementacją przyniosła pożądany efekt. Polecam!
Jestem po 3 miesiącach stosowania diety 1500 kcal. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Schudłam 7 kg (po 2 miesiącach) co mnie bardzo satysfakcjonuje. Jeśli myślicie o diecie pod kątem odchudzania to jest to bardzo dobry pomysł. Szczerze polecam.
Prosty przyjazny portal dietetyczny. Bardzo ciekawe informacje w newsletterze. Polecam!
Skorzystałam z diety, ponieważ mam problem z podwyższonym cholesterolem i nadwagą. Zdecydowałam się jakieś 3 miesiące temu i jestem bardzo zadowolona z efektów, spadku wagi i przepisów oferowanych przez 4YH. Dania są proste w przygotowaniu oraz smaczne.
Żyj zdrowo

Nasze ceny

Chcesz żyć zdrowo ale nie wiesz jak? Skorzystaj ze spersonalizowanej diety, przepisów i wszystkich materiałów w naszym portalu które Ci w tym pomogą
Zyskaj
98
ROCZNIE – 12 MIESIĘCY
490
zł / year
2 miesiące Gratis
  • Indywidualny plan diety
  • Baza zdrowych, smacznych przepisów i posiłków
  • Rabaty na produkty w sklepie 4YH
  • Lista zakupów
  • Newsletter
  • Indywidualna konsultacja dietetyczna online
Rozpocznij okres próbny
MIESIĘCZNIE
49
zł / month
  • Indywidualny plan diety
  • Baza zdrowych, smacznych przepisów i posiłków
  • Rabaty na produkty w sklepie 4YH
  • Lista zakupów
Rozpocznij okres próbny