Nasi klienci często pytają

Często zadawane pytania

Jak zapłacić kartą za zakupy?
Jeśli chcesz zapłacić kartą za zakupy na portalu 4YH Wybierz opcję karta płatnicza w formularzu opcji zapłaty. Podaj numer i datę ważności karty oraz kod cvv2/cvc2 (trzy lub cztery ostatnie cyfry z kodu znajdującego się z tyłu karty płatniczej). Skorzystaj z przycisku [Użyj i zapisz kartę]. W ten sposób zapiszesz dane karty na utworzonym koncie. Przy kolejnych płatnościach nie będzie potrzeby ponownego wprowadzania danych karty. Jeżeli nie chcesz zapisywać danych karty – kliknij przycisk [Użyj karty].
Czy mogę anulować moja subskrypcję?
Tak, w każdym momencie możesz anulować Twoją subskrypcję, wówczas koszt miesięcznej diety nie obejmuje rabatu naliczanego przy zakupie rocznej subskrypcji (2 ostatnie miesiące gratis).
Usunąłem konto z portalu. Czy to wystarczy, by subskrypcja została anulowana?
Usunięcie konta nie anuluje automatycznie subskrypcji. Aby z niej zrezygnować, skorzystaj z instrukcji.
Czy płacenie kartą kredytową jest bezpieczne?
Tak, ten sposób płatności jest bezpieczny, a jednocześnie niezwykle wygodny. Transakcja jest szyfrowana (protokół SSL) i posiada odpowiednie certyfikaty zabezpieczające. Dane karty są przechowywane z uwzględnieniem środków bezpieczeństwa, a system zabezpieczeń chroni dane posiadacza karty.
Czy muszę podać numer karty płatniczej
Tak, karta płatnicza jest wymagana do poprawnej obsługi subskrypcji. Opłata za subskrypcję będzie automatycznie pobierana z karty. Ważne: Dane karty płatniczej zachowywane są w portalu Bramki płatniczej. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności.
Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie?
Chcesz wiedzieć coś jeszcze? Napisz do nas, czekamy na Twoje pytania